סדנאות ופגישות יעוץ

הסדנאות מיועדות הן למגזר הפרטי והן לסקטור העסקי 

סדנת צילום ועריכה באמצעות הסמארטפון

סדנת צילום בסביבה הטבעית שלך תוך שימוש בכל הכלים הקיימים בבית בדגש על קומפוזיציה, צבע, תאורה, סיפור וסטיילינג. בתום הסדנה תוכלו לייצר תוכן ויזואלי יצירתי ומוקפד לעסק שלכם ולשתף בכל נכסי המדיה שלכם.

מומלצת מאוד לבעלי עסקים שמשווקים או מייצרים מוצר כלשהו או לאנשים שמאוד רוצים ללמוד להשתמש בכל הפיצ'רים שיש לטלפון הנייד שלנו להציע.

משך הסדנה: 3 שעות

סדנה פרטנית בנושא נראות ויזואלית באינסטגרם

בסדנה תקבלו כלים ישימים לניהול עמוד האינסטגרם שלכם, כל מה שנחוץ כדי לקדם את העסק ולהגיע לקהל יעד נכון ומדויק עבור העסק שלכם באופן אורגני.

נדייק את הנראות של העסק, נדבר על סוגי אסטרטגיה ומהי הנכונה עבורכם, נבין למה נועד הסטורי ואיך משתמשים בו, יתרונות השימוש של רילס, עריכת סטוריז, נבנה ביו נכון ופיד מדויק.

משך הסדנה: 3 שעות

סדנת "יסודות הצילום"

סדנה חווייתית הכוללת לימוד של טכניקות צילום תוך כדי תרגול באמצעות מצלמה מקצועית: מיועדת לכל חובבי הצילום המעוניינים לשדרג את רמת הביצועים, להבין יותר לעומק את רזי הצילום ולדעת לתפעל בצורה נכונה את המצלמה שלו. מתאימה גם לילדים וגם למבוגרים.

אורך הסדנה (בין שעה וחצי ל-3 שעות) נקבע לפי דרישות הלקוח ולפי תחום ספציפי בו הוא רוצה לשפר את המיומנות שלו (צילום טבע, אנשים, מבנים וכו)

פגישות ייעוץ

מיועדות לצלמים הנמצאים בצומת דרכים, צלמים שהחליטו להוסיף תחום התמחות נוסף לעסק הצילום שלהם או חובבים שמעוניינים לעסוק באופן מקצועי בצילום.

בפגישה יינתן מענה על כל השאלות בהתאם לדרישת הלקוח.

לדוגמה: מה השלב הראשון שעושים כאשר פותחים עסק בתחום הצילום? | מהו הציוד הנדרש לתחום ספציפי בו אני מתמחה? | איך מתמחרים? | איך בונים פורטפוליו?

ניתן לשריין כל סדנה גם ליחידים וגם בקבוצות,

לפרטים נוספים לגבי סדנאות ופגישות ייעוץ צרו איתי קשר


דילוג לתוכן