סדנאות ופגישות ליווי אישי

הסדנאות מיועדות הן לסקטור העסקי והן למגזר הפרטי

סדנת צילום ועריכה באמצעות הסמארטפון

סדנת צילום בסביבה הטבעית שלך תוך שימוש בכל הכלים הקיימים בבית/במשרד או בקליניקה, בדגש על קומפוזיציה, צבע, תאורה, סיפור וסטיילינג. בתום הסדנה תוכלו לייצר תוכן ויזואלי יצירתי ומוקפד לעסק שלכם ולשתף בכל נכסי המדיה שלכם.

מומלצת מאוד לבעלי עסקים שמשווקים או מייצרים מוצר כלשהו או לאנשים שמאוד רוצים ללמוד להשתמש בכל הפיצ'רים שיש לטלפון הנייד שלנו להציע.

משך הסדנה: 3 שעות

 שיווק ושפה ויזואלית באינסטגרם ופייסבוק

בסדנה תקבלו כלים ישימים לניהול עמודי האינסטגרם והפייסבוק שלכם, כל מה שנחוץ כדי לקדם את העסק ולהגיע לקהל יעד נכון ומדויק עבור העסק שלכם באופן אורגני.

נדייק את הנראות של העסק, נדבר על סוגי אסטרטגיה ומהי הנכונה עבורכם, נבין למה נועד הסטורי ואיך משתמשים בו, יתרונות השימוש של רילס, עריכת סטוריז, נבנה ביו נכון ופיד מדויק.

משך הסדנה: 3 שעות

סדנת "יסודות הצילום"

סדנה חווייתית הכוללת לימוד של טכניקות צילום תוך כדי תרגול באמצעות מצלמה מקצועית: מיועדת לכל חובבי הצילום המעוניינים לשדרג את רמת הביצועים, להבין יותר לעומק את רזי הצילום ולדעת לתפעל בצורה נכונה את המצלמה שלו. מתאימה גם לילדים וגם למבוגרים.

אורך הסדנה (בין שעה וחצי ל-3 שעות) נקבע לפי דרישות הלקוח ולפי תחום ספציפי בו הוא רוצה לשפר את המיומנות שלו (צילום טבע, אנשים, מבנים וכו)

פגישות ליווי שיווקי לעסק 

מיועדות לעצמאים הנמצאים בצומת דרכים, בעלי עסק שהחליטו להוסיף תחום התמחות נוסף לעסק הקיים שלהם . בפגישות יינתן מענה לכל השאלות בהתאם לדרישת הלקוח.

לדוגמה: מה השלב הראשון שעושים כאשר פותחים עסק ? | איך מתמחרים? | איך לבנות תיק עבודות? | מהו הבידול שלי? | מה הערך אותו ארצה להציג ללקוחות עתידיים ולעוקבים שלי?

אורך כל מפגש הינו בים שעה וחצי ל-2 שעתיים

ניתן לשריין כל סדנה גם ליחידים וגם בקבוצות,

לפרטים נוספים לגבי סדנאות ופגישות ייעוץ צרו איתי קשר


דילוג לתוכן